Inwestycje zrealizowane

Budujemy od wielu lat, dla wielu rodzin. Naszą przewagą nad innymi osiedlami jest fakt, iż zrealizowane inwestycje są otulone zieloną, naturalną przyrodą. Wawer jest bowiem położony wyjątkowo atrakcyjnie w porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy. Wokół lasy, woda, czyste powietrze. Ale to nie jedyne zalety zamieszkania w naszej dzielnicy.
Po oddaniu do użytku Mostu Siekierkowskiego, z każdego osiedla wybudowanego przez MSM “ZWAR”, a także osiedli obecnie budowanych - Panoramy IV oraz Zabielskiej - można dotrzeć do centrum stoolicy w 15 minut. To szczególna korzyść, biorąc pod uwagę komunikacyjne kłopoty mieszkańców nowych zespołów architektonicznych położonych np. w Białołęce, Jożefosławiu, Nowej Iwicznej, Łomiankach itp. Każde z nich jedynie okala Warszawę i dlatego wymaga dłuższego czasu dojazdu, nawet własnym samochodem.
Wawer to “naturalna” część Warszawy, położona bardzo blisko centrum, a jednocześnie dość dziewicza pod względem urbanistycznym. Dlatego nie ma tu zgiełku, spalin i korków. I dlatego tak przyjemnie jest tutaj mieszkać.
Nie wierzycie? No, to zapraszamy do odwiedzin osiedli MSM “ZWAR”.